סדנאות לחברות וארגונים

מובילים מגמה עולמית לפיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית,
המותאמת לעולם העסקים החדש

FreshBiz הינה חברה ישראלית גלובלית, הפועלת כיום במעל 30 מדינות בעולם ואשר מעבירה תהליכי שינוי חשיבה ושיפור מיומנויות לצוותים בארגונים המובילים בעולם. 

באמצעות תהליכי ההדרכה שלנו, המבוססים על משחק העסקים FreshBiz אנו מלמדים את המיומנויות החדשות שנדרשות בעולם החדש שהן: שיתופי פעולה ועבודה בין ממשקים, חדשנות, יוזמה והעזה, חשיבה יצירתית, שימוש חכם במשאבים הקיימים בארגון וחשיבה אסטרטגית לפתרון אתגרים ארגוניים.

אנו מאמינים שהתודעה של שימור הקיים כבר לא משרתת אותנו עוד, אבל שנים של חינוך לשימור הסטטוס קוו והישרדות אישית, מונעים ממנהלים ועובדים רבים מלאמץ רוח יזמית חדשה שכל כך נדרשת בעולם החדש. על זה נשמח לעבוד איתכם.

הניסיון שלנו במעל 30 מדניות ועם מעל 100,000 משתתפים, מוכיח לנו פעם אחר פעם את כוחה של הדרכה מבוססת משחק, אשר מאפשרת לייצר שינוי התנהגותי בתוך סדרה קצרה של מפגשים שאחרת היו נדרשים לה עשרות שעות הדרכה קונבציונאלית.

יש מגוון של דרכים להיחשף לתכנים שלנו ולהפוך אותם לחלק
מהשיח והתרבות הארגונית

סדנאות יום / חצי יום לארגונים

One Day Workshop

מהלך הסדנאות המשתתפים מתנהלים במגרשים מרובים המדמים סביבת עבודה מורכבת, ב"תנאי מעבדה". שילוב המשחק בתהליך הלמידה מהווה מרחב בטוח לשבירת מחסומים מנטאליים ולהתנסות בדפוסי חשיבה ופעולה חדשים.
סדנאות פרשביז מאפשרות באמצעות שינויים קטנים בתפיסה, לייצר שינויים גדולים בהתנהלות שמביאים לשינוי מיידי בתוצאות ובביצועים הלכה למעשה.
סדנאות של פרשביז מגיעות בפורמט מודולארי ובהתאמה לצרכי הארגון, על פי נושאים ומיומנויות שהארגון מעוניין לעבוד עליהם באותה נקודת זמן. ניתן לבחור מתוך נושאים קיימים או לתפור לארגון סדנה המותאמת לאתגרים ספציפיים.
הסדנאות שלנו ייחודיות, עוצמתיות ומלהיבות. זה לא דומה לשום דבר! באחריות! נכנסים למעבדה ויוצאים עם פתרון.

תהליכי עומק באירגונים

The XLerate
Innovation
Lab

נכנסים למעבדה ויוצאים עם פתרון

המעבדה בנויה ממספר מפגשים שבהם שילוב מנצח של תוכן, ידע של העולם החדש, כלים פרקטיים, תרגול מעשי ועבודה בקבוצות קטנות. הצוות שלנו ינחה ויתמוך במשתתפים כך שיהיה להם התנאים לחשוב אחרת, לשפר מיומנויות, לשתף פעולה ולהשפיע. נבנה עבורם את כל התנאים, הסביבה והכלים כדי להיכנס עם אתגר ולייצר רעיונות חדשים שיהפכו למציאות עסקית מדידה.
המעבדה מתאימה לצוותים והנהלות שרוצות ליישם חדשנות, לייעל תהליכים, לפתח מוצרים חדשים, להעלות את שווי תיק הלקוחות, להעמיק את חווית הלקוח, לשפר את חווית העובד ואף להכניס חדשנות בשיווק.
החוויה הזו מיועדת רק לארגונים והנהלות שרוצות להאיץ את המשח ק שלהם ולייצר תוצאות חדשות

ExtraMind

ליווי מנהלים וצוותים

מוח להשכרה | מיטב המוחות שלנו - שלכם לפי שעה.
שירות המנטורינג של פרשביז, מספק ייעוץ, אימון וליווי למנהלים 1X1 או כ"חבר צוות נוסף" בישיבות שלכם, במטרה למצוא דרכים יצירתיות להתמודד עם אתגרים ומצבי תקיעות, חשיבה על רעיונות ודרכים להתמודדות כדי להוביל את המנהלים והארגון לתוצאות טובות יותר.
חשיבה יצירתית ורעיונות חדשים בדר"כ מגיעים כאשר מכנסים אנשים מדיסציפלינות שונות, עם נקודות מבט אחרות וחשיבה אחרת. אז אם הייתם רוצים להכניס לצוות החשיבה שלכם מישהו עם חשיבה רעננה שונה משלכם מיטב המוחות שלנו לעזרתכם ושימושכם.

לקרוא על ההרצאות שלנו

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם

ניתן גם לפנות לרויטל 054-4551137
 או במייל Revital@freshbizgame.com
ניתן גם לפנות לרויטל
054-4551137
 או במייל Revital@freshbizgame.com