אם הגעת לכאן עכשיו, כנראה נפגשנו ברחבי הרשת או במרחבי פרשביז בארץ או בעולם... כיף שהגעת! ריכזנו כאן עבורך את מגוון האפשרויות להמשך הדרך שלך אתנו. נשמח להיפגש שוב!

הכי מרתק, הכי מפנק

מתנה שניתן לפתוח שוב ושוב במהלך ההתפתחות העסקית שלך איתנו, והיא תגיע אליך ישירות למייל. הרצאה לבחירתך ממגוון תכנים שימנפו את המציאות העסקית שלך, בהם: 8 מודלים בחשיבה המצאתית, אלמנטים שיאפשרו לך לעבוד חכם במקום קשה, להיות העסק היצירתי שכולם מדברים עליו ועוד.. כל שעליך לעשות זה ללחוץ כאן על הכפתור ולבחור.

האקדמיה הדיגיטלית - בלייב בזום

11 מפגשים של שעתיים כל מפגש. כי שיעור מלא בתוכן חדשני, כלים לשיפור במיומנויות הכי חשובות לבעלי עסקים, דוגמאות מגניבות מהעולם, עקרונות ומודלים לחשיבה יצירתית, שילוב עולמות תוכן עסקיים, מעשיים ותודעתיים, באווירה של כיף ויצירה.

האקדמיה הדיגיטאלית ליזמות מאגדת בתוכה את התכנים הכי חדים, הרעיונות הכי מעוררים, הסשנים הכי  מרגשים מסדנאות חו"ל שלנו, ומעבירים לכם אותם בפורמט דיגיטלי, מבלי לצאת מהבית.

נושאי השיעורים : אריזת ערך, בניית מוצרים, עבודה עם משאבים, בניית תשתיות וארכיטקטורה עסקית, שיתופי פעולה, פיזיקה והתפתחות אישית, שיווק היפסטרי, עסק רב-מימדי, חווית לקוח, איך לספר את הסיפור של העסק שלך ועוד ועוד.

המפגשים הועברו בלייב בפני משתתפים והוקלטו. המפגשים כוללים מנה על שאלות ושיעורי בית לכל מפגש כדי לעזור לכם לקרקע את התכנים ולחבר אותם לעסק שלכם.

הספר "היזמים החדשים" הספר שקורה לך

יזמות כבר מזמן פרצה את גבולות המגרש העסקי והפכה להיות תודעה, צורת חשיבה, תנועה חדשה… "היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש. אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, היזמים הטכנולוגיים והחברתיים, המנהלים, ההורים, והאומנים, שממציאים את חוקי המשחק והופכים את העולם למגרש המשחקים הרב- מימדי, הפרטי שלהם.

עכשיו יש לך אפשרות לקחת את הספר הזה לידיים והוא ילווה אותך צעד צעד דרך חוקי המשחק, המונחים והאפשרויות של העולם החדש, ההזדמנויות הטמונות בו והשינוי התודעתי הנדרש כדי לחיות אותו. הספר יפתח בפניך רעיונות מעמיקים ומרתקים באופן ברור ופשוט ליישום, ויחשוף בפניך תכנים מעוררי מחשבה; סיפורה של FreshBiz מרעיון לעסק בינלאומי מצליח בשילוב דוגמאות וראיונות עם יזמים מובילים מהארץ ומהעולם- על הדרך בה הם מיישמים את עקרונות העולם החדש בתחומי העסקים, המוזיקה, והיזמות החברתית.

"היזמים החדשים" הוא ספר שקורא אותך ושקורה לך… פותח צוהר לעולם מושגים ורעיונות שאנו מאמינים שימצאו במהירות את דרכם לחייך האישיים והמקצועיים ויחוללו בהם את השינוי שרצית.

המשחק בגרסה הביתית

שאלתם, ביקשתם, רציתם, רצינו, עשינו! 
אנחנו ממש ממש שמחים ונרגשים להודיע שהגיע מלאי חדש של גרסת פרשביז ביתית! 
ייצרנו כמות מוגבלת של כמה מאות יחידות של גרסה ביתית של המשחק. כדי שתוכלו לשחק עם הילדים, משפחה, חברים וקולגות.
במשך השנים האחרונות קיבלנו מאות פניות ממשתתפי סדנאות, קוראי הספר, נוכחים בהרצאות ועוד ועוד, מתי אפשר יהיה לקנות את המשחק הביתה. אז עכשיו, אפשר!  

המשחק של העולם החדש. 
הגרסה הביתית מגיעה עם אופציות משחק מגוונות כדי שתוכלו לשחק בכל מיני רמות.
כרגע יש כמות מוגבלת, אז הקפידו להזמין בהקדם .
יאללה.  Changing the world one game at a time! 

סדנה מבוססת משחק FreshBiz לפיתוח חשיבה יזמית

מפגש קצר סביב משחק יזמות מרתק, המדמה סימולציה של סביבה עסקית בחברת אנשים מעניינים, יביא אותך לזהות דפוסי חשיבה, להטמיע עקרונות יזמיים, לאמץ כלים מידיים ולפעול בכמה מישורים, או במילים אחרות – לפתח מיינסט ליצירת מגרש המשחקים הפרטי שלך בעסקים ובחיים, תוך כדי המשחק.

המשחק שמבוסס על חוקיות שונה מכל משחק לוח שהכרת, יביא אותך להשתמש בהעזה וביצירתיות הטמונים בך ליצירת שיתופי פעולה, זיהוי הזדמנויות, מינוף וניהול נכון של המשאבים העומדים לרשותך, והכול בדרך חווייתית שתגרום לך לפתיחות מחשבתית ושינוי פרספקטיבה בכל מהלך, מחדש.

עשרות אלפי שחקני FreshBiz Game שכבר ישבו סביב שולחנות המשחק ברחבי העולם, מספרים שסדנת המשחק וצורת החשיבה שהיא מטמיעה, ממשיכות להתפתח שבועות לאחר מכן ולהשפיע על החיים העסקיים והפרטיים, המקבלים תפנית חדשה כתוצאה מדרכי התנהלות, שפה ודפוסים חדשניים. 

תאריך המפגש הקרוב – בלחיצה על הכפתור הירוק שכאן מתחת

XLerate תוכנית מואצת לבעלי עסקים

נלמד את המיומנויות החשבות ביותר לעצלחה עסקית בעולם החדש. שהן:
חשיבה אסטרטגית ובניית ארכיטקטורה עסקית | מינוף משאבים וזיהוי הזדמנויות | 
חשיבה חדשנית המצאתית | שיתופי פעולה חכמים. 

נכיר, נחזק ונשפר מיומנויות . נתרגל בתנאי מעבדה ואף נממש אותן בעסקים שלכם במהלך התוכנית.
נעזור לכם להיות אנשי העסקים שאתם רוצים להיות, נסייע לכם לייצר תוצאות חדשות ותודעה מתקדמת. 

4 מפגשים. אחת לשבוע. עד 12 משתתפים בלבד – כדי לאפשר אינטימיות ותשומת לב מירבית לכל אחד. התוכנית מלווה בתרגולים וכלים שישארו שלכם לשנים הקרובות לחזור וליישם שוב ושוב.
התוכנית כוללת מפגש של 1X1 לכל משתתף.

תאריך המפגש הקרוב – בלחיצה על הכפתור הירוק שכאן מתחת. מוזמנים להשאיר פרטים