FreshBiz

מובילים מגמה עולמית לפיתוח חשיבה יזמית פנים ארגונית, המותאמת לעולם העסקים החדש

FreshBiz הינה חברה רב-לאומית המתמחה ביצירת שינויים ושיפור ביצועים, באמצעות למידה חווייתית.
בסדנאות שלנו אנו משתמשים במשחק היזמות FreshBiz, בידע ובמודלים שפיתחנו ככלי להטמעה מיטבית ושיפור התוצאות העסקיות, בדרך חדשנית ומהנה שלא דומה לשום דבר אחר. אנו נסייע לכם בעידוד חדשנות, מינוף משאבים באמצעות שיתופי פעולה, פרואקטיביות ורתימת עובדים למטרות הארגון.

נשמח להיפגש, לבחון את הצרכים שלכם, ולהתאים לכם את התכנים המדויקים לכם.

על מה תרצו שנדבר אתכם בהרצאה?

יזמים חדשים

"היזמים החדשים"

בהרצאה סוחפת ומרתקת זו נחשוף אתכם אל המאפיינים של העולם החדש בו אנו חיים. מה עומד מאחורי מונחים כמו הכלכלה השיתופית, עולם העבודה החדש, תודעה חדשה. מה מאפיין את דור ה-Y, מדוע הוא שונה כל כך, מה הוא מחפש וכיצד להניע אותו לפעולה.

עולם העבודה החדש – כיצד השינויים הכלכליים, החברתיים והטכנולוגים משפיעים על מקומות העבודה שלנו, העסקים, מסלולי הקריירה, והשאיפות שלנו. טכנולוגיה וכלכלה – כיצד אלו משולבים ומה הן המגמות שהם יוצרים בהתנהגות האישית והחברתית שלנו. על תהליכי התפתחות בעסקים תוך הבנת כללי המשחק המשתנים של הכלכלה החדשה, כיצד מיצרים בידול בעולם עמוס אפשרויות, כיצד ממנפים את העשייה שלנו, וכיצד מנהלים עסקים צרים וחכמים.

באמצעות סיפורי מסע מעולם היזמות מציג רונן גפני כיצד היזמים המובילים בעולם ממנפים את המודלים החדשים ומשתמשים בכלכלה השיתופית ונהנים מעושר ההזדמנויות והמשאבים הזמינים לנו כיום .

ההרצאה מבוססת על הספר "היזמים החדשים" ומועברת ע"י רונן גפני.

חדשנות 2

חדשנות זה שם המשחק

הרצאה על חדשנות ויצירתיות, בפיתוח מוצרים, שיווק, ניהול עובדים וגישה ללקוחות. ההרצאה מעניקה כלים פרקטיים לחשיבה יצירתיות וחדשנית, תוך סקירה של ההזדמנויות שמציגה הכלכלה השיתופית החדשה ומאפייניה היחודיים. נדבר על תהליכי התפתחות בארגונים תוך הבנת כללי המשחק המשתנים של הכלכלה החדשה ואיך הופכים לבעלי משמעות עבור הלקוחות, הארגון והעובדים בו, בעידן כה דינאמי – עידן הכלכלה השיתופית.

המפגש מלווה במתן מודליים פרקטיים למנהלים ובעלי עסקים, על מנת לאפשר להם להשיג את מטרותיהם בדרכים יצירתיות ובשימוש בכלים חדשניים מעולם היזמות. כחלק מההרצאה מציג רונן כיצד הארגונים המובילים בעולם ממנפים את המודלים החדשים ונהנים מעושר ההזדמנויות והמשאבים הזמינים לנו כיום.  תלמדו כיצד דיסני, מדונה ואמריקן אקספרס מייצרים חוויות פורצות דרך עבור לקוחותיהם, וכיצד משנתו של אינשטיין שינתה חברות כמו אינטל וזאפוס.

זו הזדמנות מיוחדת "לעלות לטיסה" ולהמריא לחוויה מרגשת, שתעניק למשתתפים השראה וכלים כיצד ליישם עקרונות של חשיבה יזמית בעשייה העסקית ואישית שלהם.ולממש את היכולת של המנהלים והעובדים לחשוב כמו יזמים חדשים, יצירתיים ומלאי תשוקה.

בניית צוותים מנצחים - MeWe

כולם מבינים שצריך לעשות שיתופי פעולה ולשפר את עבודת הצוות, רבים לא יודעים איך. מדוע? כי לעיתים לא שמים מספיק מקום על המטרות האישיות של כל אחד מחברי הצוות, בזמן שזאת הדרך היחידה לעבוד ביחד. 

בהרצאה נדבר על כל מה שרציתם לדעת על יצירת שיתוף פעולה בין אנשים במקום העבודה בעידן הכי שיתופי אבל גם הכי אינדיבידואליסטי שיש. כיצד בונים שיתופי פעולה ועבודת צוות תוך שימור הייחודיות והיצירתיות של כל אחד מחבריה? האם צריך מטרה משותפת כדי שצוות יעבוד יחד? למה תחרות לא תמיד משרתת אותנו? איך עושים זאת בחברות המצליחות? ולמה לא נכון לתת פרסים על תוצאות.

נבין מהם ה"מנועים" שמפעילים אותנו באופן אישי, מה ה"כפתורים" שנלחצים לנו בדרך שבה אנו מתקשרים, ואיך לרתום קולגות ושותפים לצוות מתוך ההבנה שכל אחת מאיתנו חושב, פועל ומונע מדברים אחרים.

בסיום ההרצאה יהיו לכם יותר כלים להגיע ביחד למטרות המשותפות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

תודה על ההודעה, נחזור אליך בהקדם.
ניתן גם לפנות לרויטל 054-4551137
 או במייל Revital@freshbizgame.com
ניתן גם לפנות לרויטל
054-4551137
 או במייל Revital@freshbizgame.com