לאחר שיצא לאור הספר "היזמים החדשים" בארה"ב ב 2014, לאחר אלפי קוראים ברחבי העולם ומעל 80 חוות דעת באמזון, כולן עם ציון של 5 כוכבים! הבנו שחייבים לאפשר גם לקוראים בישראל לקרוא את הספר בעברית, אנחנו גאים מאוד על הוצאת המהדורה בעברית של הספר "היזמים החדשים".

המהדורה בעברית היא עדכנית ומשודרגת, וכולל תכנים חדשים, עדכונים, הבנות וסיפורים חדשים ומרתקים. הספר נכתב בשיתוף עם רויטל פיזנטי מנכלי"ת פרשביז ישראל והוא מתאים לאנשי עסקים, מנהלים בארגונים ולכל מי שרוצה ליישם חשיבה פורצת דרך בעשייה שלו.

ספר התואם את העולם החדש בו אנו חיים. ספר שמדבר על עולם מהיר, המשתנה, הגלובלי, שמאגד סיפורים של היזמים המדליקים בעולם, משלב את החוויה שאנו עברנו בדרך בהתפתחות שלנו, כזה שימלא אתכם ברעיונות חדשים ובמוטיבציה ליצור את הסיפור שלכם.

על הספר

"היזמים החדשים" הוא סיפורם של אלו שהופכים רעיונות למציאות בעולם החדש.  
אלו הם בעלי העסקים, המחנכים, היזמים הטכנולוגיים והחברתיים, המנהלים, ההורים, והאומנים.
הם משנים את חוקי המשחק, ומעזים לשחק במספר מגרשים במקביל. 
הם אלו שיודעים לנוע בעולם החדש בחופשיות, יצירתיות ווירטואוזיות ולהפוך אותו למגרש המשחקים שלהם.  יזמות היא כבר מזמן לא רק בעסקים, היא תודעה, צורת חשיבה, ותנועה חדשה.

הספר ילווה אותך צעד אחר צעד בהבנת חוקי המשחק של העולם החדש. עולם המונחים שלו, האפשרויות וההזדמנויות בחדשות הטמונות בו והשינוי התודעתי הנדרש בו.  
הספר כתוב בשפה קלה, ומציג רעיונות עמוקים בדרך שתהיה ברורה ופשוטה ליישום. הספר משלב את סיפורה של FreshBiz מרעיון לעסק בינלאומי מצליח, ומשלב סיפורים, דוגמאות וראיונות עם יזמים מובילים מארץ והעולם וכיצד הם מיישמים הלכה למעשה את העקרונות השונים בתחומי העסקים, המוזיקה, והיזמות החברתית. אנחנו בטוחים שקריאת הספר תאפשר לך לפתוח צוהר לעולם חדש של מושגים ורעיונות, שימצאו את דרכם במהירות לחייך האישיים והמקצועיים וישנו אותם לטובה לתמיד.

על המחברים

רונן גפני
נשוי לענת ואבא של נוי ואגם. נולד בתל אביב וגר בבנימינה. ממציא משחק היזמות FreshBiz ומנכ"ל פרשביז גלובל. אימן מעל 15,000 סטודנטים, בעלי עסקים, ומנהלים בארגונים המובילים בעולם בתחום של חשיבה יזמית, עבודת צוות, מנהיגות, חדשנות ויצירתיות.
מאמין שעולם העסקים הוא משחק של ביטוי עצמי, יצירתיות, שיתופיות יוזמה והעזה.
חשבון האינסטגרם שלו הוא עדות חייה לסגנון "היזמים החדשים הגלובליים".

שימחה גליק
נשוי לרייצ'ל ואבא של מאור ויקיר. נולד בניו יורק וגר בירושלים.
מרצה מבריק ומאמן גלובלי. מייסד שותף ובעל תואר Chief Fun Officer  ב-FreshBiz.
מאחוריו מעל ל 10,000 שעות של התפתחות אישית ומקצועית. הנחה את תוכנית הרדיו -“Innovation Nation”. שמחה חי את התשוקה שלו לטייל בעולם וללמד אנשים איך לרענן את החיים והעסקים שלהם, באמצעות מתודולוגיות חדשניות והעוצמה של למידה מבוססת משחק.

רויטל פיזנטי 
MindSet Designer. מייסדת FreshBiz ישראל. מרצה. כותבת. מלווה אישית ומאמנת עסקית. מתמחה בעצמיות בתוך שיתופי פעולה ומערכות יחסים ומלמדת אנשים לבוא לידי ביטוי מיטבי. מאמינה שאין דבר כזה אתגר גדול מידי, תמיד ישנה נקודת מבט שממנה זה אפשרי.
משלבת תורות וכלים מעולמות תוכן רוחניים, עסקיים והתפתחותיים. בעלת ניסיון בתפקידים ניהוליים בארגונים עסקיים גדולים. בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים.

המלצות קוראים מרחבי העולם

"רונן ושימחה מאפשרים לאנשים לחוות את עולם היזמות מפרספקטיבה חדשה לגמריי, פרספקטיבה משחקית, המשנה את חוקי המשחק לכל מי שלוקח חלק במסע המופלא הזה. הספר והמשחק הם חוויות בלתי נשכחות."

פורטר סטואל – מנהל מחלקת "משחקים רציניים" – IBM  – ארה"ב

"אם חיפשתם דרך כיצד להצליח בעסקים ובמקביל להינות מתחושה עמוקה של הגשמה ואיכות חיים אז הספר הזה הוא המדריך בשבילכם. רונן ושימחה אורזים בספר זה בצורה פשוטה ומעורר מחשבה את העקרונות המובילים של חשיבה יזמית ומאפשרים לכם להצטרף לעולמם של היזמים החדשים שמשנים את פני הכלכלה. ספר חובה!"

אנדרו יואיט  – מנכ"ל GameChangers500 – ארה"ב

"ספר מרתק שמאפשר לך להבין כיצד שיתופי פעולה וחשיבה חדשה יאפשרו לך לנצח בכל תחום שתבחר בעולם העסקים החדש."

דיויד סימפסון – מנכ"ל – Asia Ability – הונג קונג

"שמעתי הרבה על הספר הזה, קראתי אותו והוא עשה את זה בגדול! הספר זורם קל לקריאה ומלא השראה. מייד ראיתי כיצד אני יכול ליישם את הרעיונות שבו חיים האישים והעסקיים, ומיד יצאתי לפעולה. זה ספר משנה תודעה. אני ממליץ בחום".

טים שפלי – מנכ"ל – Bluehat – בריטניה

"למחברים יש גישה יוצאת דופן והבנה מיוחדת של הכלכלה השיתופית, ואיך להוביל את החברה שלך להצלחה בעולם החדש. זה ספר שמשנה את חוקי המשחק!"

גוסטבו סוצ'י – מנכ"ל – אפונאה – ברזיל

100,000

משתתפים ברחבי העולם

100%

חוות דעת של 5 כוכבים

30

מדינות שונות

אתם מוזמנים גם להזמין את הספר גם מאמזון – הגרסת שמיעה בחינם!(קיים לקינדל, ספר מודפס וגם גרסת שמיעה לאודיבל)

ניתן גם לפנות לרויטל 054-4551137